BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 11933334
*
nr 1193 3334
Bordslampfot
keramik, Buddha. Höjd: 40
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juli 2018
kl 19:34:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/7 02:47:15
1
Vinnande bud
12/7 12:44:54
2
150 kr
12/7 12:44:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor budda buddah buddha buddhafigur buddhaskulptur keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
*
Bordslampfot
Läs om budbetjänten
nr 1193 3334
Bordslampfot
keramik, Buddha. Höjd: 40
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juli 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/7 02:47:15 | 1 | Vinnande bud |
12/7 12:44:54 | 2 | 150 kr |
12/7 12:44:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor budda buddah buddha buddhafigur buddhaskulptur keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26